img

Direktronik Fiberoptisk kabel

LC SC Simplex Singlemode 9/125

  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010672599
  • Tillv. art. nr.
  • 17-0496

Specifikationer

Allmänt
Version OM1
Duplex/Simplex Simplex
Cladding 9/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster LC
Slipningstyp vänster sida UPC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger SC
Slipningstyp höger sida APC
Typ av fiberoptik Singlemode
Färg
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 3 m
Service och support
Service & support 25 års garanti