Direktronik Nätverkskabel MPO multiläge Hane MPO multiläge Hane

DirektronikNätverkskabelMPO multiläge Hane MPO multiläge Hane

2 319 kr
Frakt från 139 kr
Hyr från 73 kr/månad i 36 månader
Kan skickas inom 48h
Direktronik artikelnr. 117-0975
Dustin artikelnr. 5010657123

Snabbfakta

  • Vänster kontakttyp
    MPO multiläge
  • Typ av vänster kontakt
    Hane
  • Höger kontakttyp
    MPO multiläge
  • Typ av högerkontakt
    Hane
  • Färg
    Blå
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Färg
Blå

Kabel

Typ av nätverkskabel
Nätverkskabel
Vänster kontakttyp
MPO multiläge
Typ av vänster kontakt
Hane
Höger kontakttyp
MPO multiläge
Typ av högerkontakt
Hane
Teknik
Fiberoptisk
Standarder som följs
OM3

Diverse

Färg
Turkos

Service och support

Typ
1 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på