img

HPE SFP+ sändar/mottagarmodul

13 495 kr 419 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010447920
  • Tillv. art. nr.
  • 455886-B21

Produktinformation

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor for single-mode or multi-mode fibers.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare HPE
Produktlinje HPE
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP+ sändar/mottagarmodul
General
Device Type SFP+ transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-LR
Nätverk och kommunikation
Datalänkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Anslutningsteknik Kabelansluten