aI arrow-down-small arrow-down arrow-left-corner arrow-left-small arrow-left arrow-right-corner arrow-right-small arrow-right arrow-up-small arrow-up awards badge-employee bag button-click-2 button-click calendar-check calendar carrot cart-clock check-box check circle clock close cloud-2 cloud-safe clouds-download clouds-upload code coffee compact compare computer connect-network contact-user contact conversation credit-card delivery-2 delivery desk diploma doc docs document-license download easy-workplace education email-recieve email-send email equality event-micro fabric folder food gallery gaming gift globen graph hamburger headphones heart heart home idea image info-attention it key kitchen knowledge label laptop leaf list location log-in log-out lounge-zone man-woman market meeting-2 meeting meetings microsoft-365 minus mouse network-wifi-2 network-wifi network office-2 office-3 office-4 office pen phone plus popover-arrow popover-edge-arrow presentation printer question report-doc report-numbers report-stats screen search security-2 security seminar-micro-2 seminar-micro server service services settings shopping-cart-2 shopping-cart-3 shopping-cart-4 shopping-cart-5 shopping-cart silent skip-left skip-right solution sound speech-bubble-2 speech-bubble star statistic-2 statistic stop storage switch-account tea-1 tea-2 time-ongoing tomato trash-bin travel upload user-minus user-plus user video-elearnings video-play-button weather-activitet workplace zoom-in zoom-out
Cisco X2

Cisco X2

10 495 kr
Exkl. moms
Frakt från 139 kr
Hyr från 326 kr/månad i 36 månader
Skickas inom 3-4 dagar
Begränsat antal:
Cisco artikelnr. X2-10GB-SR=
Dustin artikelnr. 5010109615
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation X2

Allmänt

Tillverkare
Cisco
Produktlinje
Cisco
Modell
X2
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
X2-mottagar/sändarmodul

Kabel

Vänster kontakttyp
SC/PC multiläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
Kompatibel modultyp
1 x X2
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 10GBase-SR
Max överföringsavstånd
300 m
Standarder
IEEE 802.3ae
Data om huvudprodukten
FE: Cisco - switch; FE: NULL - NULL; FE: NULL - switch; FG: Cisco - control processor; FG: NULL - NULL; FH: Cisco - expansion module

Nätverk

Länkprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
10 Gbps
Optisk våglängd
850 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC multi-mode x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Dimensioner & Vikt

Bredd
3.6 cm
Djup
9.1 cm
Höjd
1.3 cm

Funktioner & protokoll

Standarder
IEEE 802.3ae

Garanti

Garanti
90 dagars garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 90 dagar
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på