Är du i behov av ny datorutrustning? Vare sig det rör sig om ett nytt tangentbord, kontorsheadset eller ny bildskärm så har Dustin datortillbehören för dig och ditt företag. Vi har också all kringutrustning till din dator från välkända varumärken som HP, Dell, Samsung, Jabra och många fler.

Behöver du utrusta kontoret med nya kablar, adaptrar eller webbkameror? Du hittar mer datortillbehör i navigeringen nedan. För dig som är intresserad av en ny dator hittar du vårt utbud i kategorin "Datorer & surfplattor".

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor.

Filter

m
m
kr
kr
Direktronik HDMI 2.1 Aoc 48Gbps, 8K60hz & 4K120hz 10M 10m HDMI Hane HDMI Hane
Artikelnr. 5011312755 Tillv. art. nr. 20104242
  • Typ av kabel Videokabel
  • Längd 10 m
  • Vänster kontakttyp HDMI
  • Typ av vänster kontakt Hane
3 kvar
1 495 krExkl. moms
Direktronik Xkeys Xk24 Desktop 24 Keys
Artikelnr. 5010764016 Tillv. art. nr. 125-8074
    10 kvar
    3 495 krExkl. moms
    Direktronik HDMI-Splitter 1-2 4K YUV 4:4:4 HDCP2.2
    Artikelnr. 5011188285 Tillv. art. nr. 125-0354
      3 kvar
      1 245 krExkl. moms
      Direktronik USB-A-RJ45 1,8m 4-stifts USB typ A RJ-45 Grå
      Artikelnr. 5011169642 Tillv. art. nr. 105-0603
      • Kontakttyp vänster 4-stifts USB typ A
      • Kontakttyp höger RJ-45
      • Färg Grå
      57 kvar
      219 krExkl. moms
      Direktronik USB-Hub 7-Ports USB 3.0 USB Hubb
      Artikelnr. 5010764121 Tillv. art. nr. 121-0162
      • Undertyp USB
      • Typ Hubb
      • Gränssnitt 7 x USB 3.0 Type A
      5 kvar
      1 439 krExkl. moms
      Direktronik Nätverksskarv för utomhusbruk IP67 CAT6
      Artikelnr. 5011075907 Tillv. art. nr. 104-4214
        31 kvar
        129 krExkl. moms
        Direktronik Adapter LC/LC UPC SM Duplex Blue LC/UPC Hona LC/UPC Hona
        Artikelnr. 5011012661 Tillv. art. nr. 117-2638
        • Kontakttyp vänster LC/UPC
        • Typ för vänster kontakt Hona
        • Kontakttyp höger LC/UPC
        • Typ av högerkontakt Hona
        47 kvar
        79 krExkl. moms
        Direktronik Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OS2 1m
        Artikelnr. 5010672592 Tillv. art. nr. 117-0406
        • Höger kontakttyp SC/UPC
        • Vänster kontakttyp LC/UPC
        • Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
        • Standarder som följs OS2
        12 kvar
        179 krExkl. moms
        Direktronik USB-C kabel 100W USB 3.1 Gen2 10Gbps 1m 24-stifts USB-C Hane 24-stifts USB-C Hane
        Artikelnr. 5011046438 Tillv. art. nr. 105-0700
        • Typ av kabel USB typ C-kabel
        • Typ av kabel USB typ C-kabel
        • Längd 1 m
        • Vänster kontakttyp 24-stifts USB-C
        1 kvar
        249 krExkl. moms
        Direktronik Antistatic Mat 60X60cm 1.8m Grounded Cable
        Artikelnr. 5010753709 Tillv. art. nr. 140-9924
          2 kvar
          349 krExkl. moms
          Direktronik Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OS2 3m
          Artikelnr. 5010674263 Tillv. art. nr. 117-0424
          • Höger kontakttyp SC/UPC
          • Vänster kontakttyp SC/UPC
          • Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
          • Standarder som följs OS2
          2 kvar
          179 krExkl. moms
          Direktronik Apparatkablage 230V C13-c14 Lszh 1.5M 1.5m Ström IEC 60320 C13 Hona Ström IEC 60320 C14 Hane
          Artikelnr. 5011245917 Tillv. art. nr. 105-0221
          • Längd 1.5 m
          • Vänster kontakttyp Ström IEC 60320 C13
          • Typ av vänster kontakt Hona
          • Höger kontakttyp Ström IEC 60320 C14
          12 kvar
          149 krExkl. moms
          Direktronik RJ45 Böjskydd 1-pack Transparent för slimkabel
          Artikelnr. 5011174286 Tillv. art. nr. 20101103
            97 kvar
            19 krExkl. moms
            Direktronik Fiberoptisk kabel SC/UPC LC/UPC OM1 3m
            Artikelnr. 5010672420 Tillv. art. nr. 117-0023
            • Höger kontakttyp SC/UPC
            • Vänster kontakttyp LC/UPC
            • Kärna / höljets diameter 62,5/125 mikron
            • Standarder som följs OM1
            2 kvar
            359 krExkl. moms
            Direktronik Fiberoptisk Kabel LC/PC SC/PC 5m
            Artikelnr. 5010672595 Tillv. art. nr. 117-0412
            • Höger kontakttyp LC/PC
            • Vänster kontakttyp SC/PC
            • Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
            • Längd 5 m
            1 kvar
            219 krExkl. moms
            Direktronik Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm 2m
            Artikelnr. 5011191400 Tillv. art. nr. 117-2352
            • Längd 2 m
            15 kvar
            219 krExkl. moms
            Direktronik Adapter SC/SC Upc SM Simplex Blue
            Artikelnr. 5011190170 Tillv. art. nr. 117-2660
              21 kvar
              49 krExkl. moms
              Direktronik CAT6 RJ-45 UTP Snagless 2m Grey RJ-45 RJ-45 CAT 6 2m Grå
              Artikelnr. 5010961174 Tillv. art. nr. 105-9084
              • Vänster kontakttyp RJ-45
              • Höger kontakttyp RJ-45
              • Kategori CAT 6
              • Teknik Oskärmad
              12 kvar
              129 krExkl. moms
              Direktronik Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC 30m
              Artikelnr. 5010674092 Tillv. art. nr. 117-0218
              • Höger kontakttyp SC/UPC
              • Vänster kontakttyp SC/UPC
              • Kärna / höljets diameter 62,5/125 mikron
              • Längd 30 m
              1 kvar
              759 krExkl. moms
              Direktronik Fiberoptisk kabel LC/UPC LC/UPC 4m
              Artikelnr. 5010674399 Tillv. art. nr. 117-0074
              • Höger kontakttyp LC/UPC
              • Vänster kontakttyp LC/UPC
              • Kärna / höljets diameter 62,5/125 mikron
              • Längd 4 m
              3 kvar
              369 krExkl. moms
              Direktronik RJ45 Böjskydd 1-pack - Blå
              Artikelnr. 5011054966 Tillv. art. nr. 111-3132
                10 kvar
                19 krExkl. moms