Oavsett om du behöver ansluta och koppla in hittar du det här på Dustin. Vi har nätverkskablar, bildskärmskablar, ljudkablar och mycket annat. Vårt breda sortiment täcker alla dina behov.

För att organisera och undvika sladdtrassel hittar du även i den här produkter som kabeldiken och kanaler – perfekt för skrivbordet, serverrummet och andra miljöer.

Tveka inte att kontakta oss om du behöver hjälp att navigera utbudet eller har frågor om en specifik modell.

Filter

m
m
kr
kr
Deltaco Patch-Kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 1m Vit
Artikelnr. 5010042435 Tillv. art. nr. TP-61V
  • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp RJ-45
  • Kategori CAT 6
+100 kvar
119 krExkl. moms
Deltaco Patch-Kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 10m Vit
Artikelnr. 5010077476 Tillv. art. nr. STP-610V
  • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp RJ-45
  • Kategori CAT 6
48 timmar
169 krExkl. moms
Deltaco Patch-kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 1m Vit
Artikelnr. 5010042390 Tillv. art. nr. STP-61V
  • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp RJ-45
  • Kategori CAT 6
52 kvar
69 krExkl. moms
Deltaco Patch-kabel ST/UPC LC/UPC OM4 2m
Artikelnr. 5011105888 Tillv. art. nr. LCST-72
  • Höger kontakttyp ST/UPC
  • Vänster kontakttyp LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter 50/125 mikron
  • Standarder som följs OM4
48 timmar
399 krExkl. moms
Deltaco USB2-Ex20m 20m 4-stifts USB typ A Hane 4-stifts USB typ A Hona
Artikelnr. 5010375097 Tillv. art. nr. USB2-EX20M
  • Typ av kabel USB-förlängningskabel
  • Längd 20 m
  • Vänster kontakttyp 4-stifts USB typ A
  • Typ av vänster kontakt Hane
18 kvar
579 krExkl. moms
Deltaco Patch-Kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 10m Vit
Artikelnr. 5010042421 Tillv. art. nr. TP-610V
  • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp RJ-45
  • Kategori CAT 6
75 kvar
239 krExkl. moms
Deltaco Adapter Vit
Artikelnr. 5010660257 Tillv. art. nr. HDMI-VGA8
  • Färg Vit
18 kvar
219 krExkl. moms
Deltaco Patch-Kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 5m Vit
Artikelnr. 5010042506 Tillv. art. nr. TP-65V
  • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp RJ-45
  • Kategori CAT 6
17 kvar
155 krExkl. moms
Deltaco Prime USB-Ex10m 10m 4-stifts USB typ B Hane 4-stifts USB typ A Hane
Artikelnr. 5010821410 Tillv. art. nr. USB-EX10M
  • Typ av kabel USB-kabel
  • Längd 10 m
  • Vänster kontakttyp 4-stifts USB typ B
  • Typ av vänster kontakt Hane
5 kvar
329 krExkl. moms
Deltaco Patch-Kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 0.5m Vit
Artikelnr. 5010047111 Tillv. art. nr. TP-60V
  • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp RJ-45
  • Kategori CAT 6
58 kvar
99 krExkl. moms
Deltaco Prime Aktiv HDMI 20m HDMI Hane HDMI Hane
Artikelnr. 5011132163 Tillv. art. nr. HDMI-3200
  • Typ av kabel HDMI-kabel med Ethernet
  • Typ av kabel HDMI-kabel
  • Längd 20 m
  • Vänster kontakttyp HDMI
6 kvar
1 039 krExkl. moms
Deltaco Patch-kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 0.5m Vit
Artikelnr. 5010094518 Tillv. art. nr. STP-60V
  • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
  • Vänster kontakttyp RJ-45
  • Höger kontakttyp RJ-45
  • Kategori CAT 6
+100 kvar
55 krExkl. moms
Deltaco Kabelhölje
Artikelnr. 5011127478 Tillv. art. nr. LDR20
    8 kvar
    329 krExkl. moms
    Deltaco USBC-HUB1 USB Hubb
    Artikelnr. 5011229109 Tillv. art. nr. USBC-HUB1
    • Undertyp USB
    • Antal portar 4
    • Antal portar 4
    • Typ Hubb
    39 kvar
    229 krExkl. moms
    Deltaco USB-C 3.1 To USB-A adapter OTG 10 cm - Space Grey 24 pin USB-C Hane 9-stifts USB typ A Hona
    Artikelnr. 5011062928 Tillv. art. nr. USBC-1279
    • Kontakttyp vänster 24 pin USB-C
    • Typ för vänster kontakt Hane
    • Kontakttyp höger 9-stifts USB typ A
    • Typ av högerkontakt Hona
    56 kvar
    179 krExkl. moms
    Deltaco Patch-Kabel RJ-45 RJ-45 CAT 6 3m Vit
    Artikelnr. 5010042488 Tillv. art. nr. TP-63V
    • Typ av nätverkskabel Patch-kabel
    • Vänster kontakttyp RJ-45
    • Höger kontakttyp RJ-45
    • Kategori CAT 6
    88 kvar
    145 krExkl. moms
    Deltaco Adapter DisplayPort Hane HDMI Hona
    Artikelnr. 5010315564 Tillv. art. nr. DP-HDMI
    • Kontakttyp vänster DisplayPort
    • Typ för vänster kontakt Hane
    • Kontakttyp höger HDMI
    • Typ av högerkontakt Hona
    67 kvar
    289 krExkl. moms
    Deltaco Kabelhölje Med Hake Och Slingfästare
    Artikelnr. 5010932543 Tillv. art. nr. LDR19
      9 kvar
      329 krExkl. moms

      Visar 18 av 410 produkter