Hej! Du använder en gammal webbläsare. Om du vill använda alla funktioner på vår webbplats rekommenderar vi att du besöker oss i en annan webbläsare, till exempel Google Chrome eller Microsoft Edge.

Sökresultat för "������������������������������:PC53������������������������"

Filter

kr
kr
HP B300
  • Typ Monteringssats
  • Monteringsgränssnitt för platt bildskärm 100 x 100 mm
  • Rekommenderad användning LCD-skärm/tunn klient
48 timmar
395 krExkl. moms
Powerwalker VFD 800 APFC
PowerwalkerVFD 800 APFC
  • Effekt 420 W
  • Antal utkontakter 6
2 kvar
899 krExkl. moms
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC SC/PC OS2 3m
  • Höger kontakttyp SC/PC
  • Vänster kontakttyp SC/PC
  • Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs OS2
48 timmar
419 krExkl. moms
HP Grafikkort
Beställningsvara
48 995 krExkl. moms
HP DDR4 16GB 2,400MHz DDR4 SDRAM SO DIMM 260-pin
  • Total RAM kapacitet 16 GB
  • Minneshastighet 2,400 MHz
  • Teknik DDR4 SDRAM
  • Formfaktor SO DIMM 260-pin
Beställningsvara
4 695 krExkl. moms
HP RAM 4GB 2,133MHz DDR4 SDRAM SO DIMM 260-pin
  • Total RAM kapacitet 4 GB
  • Minneshastighet 2,133 MHz
  • Teknik DDR4 SDRAM
  • Formfaktor SO DIMM 260-pin
Beställningsvara
1 695 krExkl. moms