HPE Aruba 2530-24G Switch
img
HPE Aruba 2530-24G Switch Ger säkerhet, tillförlitlighet och användarvänlighet
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 24
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell, Rackmonterbar, Väggmonterbar
4 595:- 5 495:-
83 kvar
D-Link DGS-105 5-Port Gigabit Desktop Switch
img
D-Link DGS-105 5-Port Gigabit Desktop Switch 5-portars gigabitswitch i stabilt metalchassi
  • Tillverkare D-Link
  • Nätverksportar 5
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell
149:- 200:-
+100 kvar
D-Link DMC-700SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
img
D-Link DMC-700SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode) Gigabit-mediakonverterare med SC multimode-fiberanslutning
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
  • Överföringshastighet 1000 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
1 199:- 1 394:-
5 kvar
HPE 1820-24G Switch
img
HPE 1820-24G Switch Flexibel 24 portars smart switch
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 24
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell, Rackmonterbar
1 495:- 2 495:-
D-Link DGS-108 8-Port Gigabit Desktop Switch
img
D-Link DGS-108 8-Port Gigabit Desktop Switch Nätverksswitch i miniformat med åtta gigabitportar
  • Tillverkare D-Link
  • Nätverksportar 8
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell
199:- 263:-
+100 kvar
D-Link DMC-300SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
img
D-Link DMC-300SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode) Prisvärd fiberkonverterare upp till 100 megabit/s
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
  • Överföringshastighet 100 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
599:- 679:-
19 kvar
HPE OfficeConnect 1820 24xGbit, SFP PoE+ 185W Web-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1820 24xGbit, SFP PoE+ 185W Web-mgd Switch Switchar designade för små företag i en lätt managerad lösning
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 12
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell, Rackmonterbar, Väggmonterbar
2 995:- 3 895:-
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2
img
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2 Prisvärt och strömsnålt tvåportars 10 GbE-kort
  • Tillverkare Intel
  • Antal portar 2
  • Typ av portar 10Gb Ethernet
  • Dataöverföringshastighet 10 Gbps
3 199:- 3 495:-
9 kvar
HPE OfficeConnect 1820 48xGbit, SFP Web-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1820 48xGbit, SFP Web-mgd Switch Lätthanterad switch som ger struktur åt ditt nätverk
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 48
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell, Rackmonterbar, Väggmonterbar
2 999:- 3 995:-
5 kvar
HPE OfficeConnect 1820 24xGbit, SFP Web-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1820 24xGbit, SFP Web-mgd Switch Flexibel 24 portars smart switch
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 24
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell, Rackmonterbar, Väggmonterbar
1 949:- 2 095:-
D-Link DGS-1100-08P 8-Port PoE 64W Gigabit Smart Switch
img
D-Link DGS-1100-08P 8-Port PoE 64W Gigabit Smart Switch Auto Voice VLAN och bandbreddskontroll
  • Tillverkare D-Link
  • Nätverksportar 8
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell
879:- 960:-
6 kvar
HPE OfficeConnect 1420 8xGbit, Un-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1420 8xGbit, Un-mgd Switch Omanagerad gigabitswitch till en låg kostnad.
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 8
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell
429:- 549:-
17 kvar
D-Link DGS-1210-10P 10-Port Gigabit PoE (78W) Smart+ Switch
img
D-Link DGS-1210-10P 10-Port Gigabit PoE (78W) Smart+ Switch 10-portars Gigabit Smart switch med PoE
  • Tillverkare D-Link
  • Nätverksportar 8
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell
1 199:- 1 993:-
4 kvar
HPE OfficeConnect 1920S 24xGbit, SFP PPoE+ 185W Web-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1920S 24xGbit, SFP PPoE+ 185W Web-mgd Switch Riktigt prisvärd switch designad för SMB-företag
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 12
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell, Rackmonterbar, Väggmonterbar
3 495:- 4 295:-
11 kvar
HPE OfficeConnect 1820 8xGbit, Web-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1820 8xGbit, Web-mgd Switch Switchar designade för små företag i en lätt managerad lösning
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 8
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Skrivbordsmodell, Rackmonterbar, Väggmonterbar
995:- 1 195:-
20 kvar
D-Link DWR-932
img
D-Link DWR-932 Anslut överallt
  • Mobilt bredband 2G, 3G, EDGE, 3G, 3G, 4G, GPRS
  • Trådlösa protokoll 802.11 a/b/g/n
  • Dataöverföringshastighet 150 Mbps
639:- 694:-
8 kvar
HPE OfficeConnect 1950 48xGbit, SFP+ PoE+ 370W Web-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1950 48xGbit, SFP+ PoE+ 370W Web-mgd Switch Mycket prisvärd L3-switch med 10-gigabits uplink
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 48
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Rackmonterbar
12 995:- 15 995:-
1 kvar
D-Link DMC-515SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
img
D-Link DMC-515SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge Fast Ethernet-mediakonverterare med SC-fiberanslutning
  • Produkttyp Fibermediekonverterare
  • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
  • Överföringshastighet 100 Mbps
  • Vänster kontakttyp RJ-45
899:- 1 074:-
5 kvar
HPE OfficeConnect 1950 24xGbit, SFP+ Web-mgd Switch
img
HPE OfficeConnect 1950 24xGbit, SFP+ Web-mgd Switch Mycket prisvärd L3-switch med 10-gigabits uplink
  • Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
  • Nätverksportar 24
  • Ethernettyp Gigabit Ethernet
  • Formfaktor Rackmonterbar
5 495:- 6 495:-
23 kvar
D-Link DWR-953
img
D-Link DWR-953 3G/4G Router med Wireless AC
1 199:- 1 499:-
2 kvar