img

Pro Optix Direktkopplingskabel

4 795 kr Exkl. moms 150 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011125935
  • Tillv. art. nr.
  • QSFP-100G-AOC5M-P

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp Direktkopplingskabel
Kabel
Vänster kontakttyp QSFP28 - hane
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 1
Höger kontakttyp QSFP28 - hane
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 1
Kabellåsfunktioner Aktiv kabel
Teknik Fiberoptisk
SFP-modul
Standarder OM4
Hårdvaruspecifikation
Färg Orange
Dimensioner & Vikt
Längd 5 m
Garanti
Garanti 3 års garanti
Bli först med det senaste