Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C) Gigabit Ethernet

Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C) Gigabit Ethernet

265 kr
Frakt från 139 kr
Skickas inom 3-4 dagar
Pro Optix artikelnr. J4859C-O
Dustin artikelnr. 5011122952

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Pro Optix
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC enkelläge
Pro Optix produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C)

Allmänt

Tillverkare
Pro Optix
Produktlinje
Pro Optix
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Kabel

Vänster kontakttyp
LC enkelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
HP J4859C
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 1000Base-LX
Max överföringsavstånd
20,000 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1 Gbps
Optisk våglängd
1310 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkelläge hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
3 års garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 3 år
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på