img

Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-LH-SMD)

Gigabit Ethernet

  • Lagerstatus: Kan skickas omgående 10 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011122904
  • Tillv. art. nr.
  • GLC-LH-SMD-O

Produktinformation

Pro Optix produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
OEM-Artikelnummer Cisco GLC-LH-SMD
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 1000Base-LX
Max överföringsavstånd 20000 m
Funktioner Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1 Gbps
Optisk våglängd 1310 nm
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode hona x 2
Min driftstemperatur 0 °C
Max driftstemperatur 70 °C
Garanti
Garanti 3 års garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 3 år