img

Deltaco Patch-kabel

ST/UPC LC/UPC OM4 1m

  • 48 timmar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011105887
  • Tillv. art. nr.
  • LCST-71

Produktinformation

Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex-kontakt.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Deltaco
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Multimode
Vänster kontakttyp LC/UPC
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp ST/UPC
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 50/125 mikron
Standarder som följs OM4
Antal fibrer 2
Diverse
Färg Rosa
Mått och vikt
Längd 1 m