img

Deltaco Nätverkskabel

SC/UPC ST/UPC OM1 5m

  • 48 timmar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011105814
  • Tillv. art. nr.
  • FB-45

Produktinformation

DELTACO fiberkablage, ST - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Deltaco
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Multimode
Vänster kontakttyp ST/UPC
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp SC/UPC
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 62,5/125 mikron
Standarder som följs OM1
Mått och vikt
Längd 5 m