Beställ senast 20/12 (19/12 Gotland och ovan Östersund) för leverans innan jul. Gäller lagerförda varor.

img

HPE Aruba

Gigabit Ethernet

1 595 kr Exkl. moms
  • Lagerstatus: Kan skickas omgående 16 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5011072565
  • Tillv. art. nr.
  • J4859D

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje Aruba
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 1000Base-LX
Max överföringsavstånd 10000 m
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Dimensioner & Vikt
Bredd 1.5 cm
Djup 5.3 cm
Höjd 1.3 cm
Vikt 20 g
Nätverk
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1 Gbps