Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 10 Gigabit Ethernet

595 kr
Frakt från 139 kr
6 beräknat till lager: 2022-10-12
Liknande produkter i lager
Ubiquiti artikelnr. UF-MM-10G
Dustin artikelnr. 5011026204

Snabbfakta

  • Tillverkare
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation U Fiber Multi-Mode

Allmänt

Tillverkare
Produktlinje
Ubiquiti U Fiber
Modell
Multi-Mode
Förpackad kvantitet
2
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul

Nätverk

Länkprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på