Utökade telefontider under Black Friday-helgen: fredag 8-21, lördag och söndag 10-15

img

Direktronik SFP+ MM SR 850nm 10Gbps DDMI - Juniper SFP-10GE-SR

  • Frakt från: 139 kr
Denna produkt har utgått och kan ej beställas
  • Artikelnr.
  • 5010966085
  • Tillv. art. nr.
  • 33-4248-2493

Produktinformation

SFP från Direktonik motsvarande Juniper SFP-10GE-SR

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Direktronik
Service och support
Service & support 5 års garanti