Microconnect Nätverkskabel

SC/PC multiläge SMA/PC MultiMode Multimode

1 295 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010947093
  • Tillv. art. nr.
  • FIB250007

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster SC/PC multiläge
Kontakttyp höger SMA/PC MultiMode
Typ av fiberoptik Multimode
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Orange
Service och support
Service & support 25 års garanti
Mått och vikt
Längd 7 m