img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/PC singelläge SC/PC SingleMode Duplex Singlemode

1 399 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010913424
  • Tillv. art. nr.
  • FIB221125

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster SC/PC singelläge
Kontakttyp höger SC/PC SingleMode
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Singlemode
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Gul
Service och support
Service & support 25 års garanti
Mått och vikt
Längd 125 m