img

Direktronik Fiberoptisk kabel

SC LC Duplex Singlemode 9/125

389 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010894446
  • Tillv. art. nr.
  • 17-0187

Produktinformation

7m, singlemode 9/125, Yd 1.8mm, gul

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster SC
Kontakttyp höger LC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Singlemode
Version OM1
Cladding 9/125
Slipningstyp vänster sida UPC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Gul
Service och support
Service & support 25 års garanti
Mått och vikt
Längd 7 m