Black Week

Till kampanjen

Microconnect Nätverkskabel SC/UPC enkelläge SC/UPC enkelläge 10m

Microconnect Nätverkskabel SC/UPC enkelläge SC/UPC enkelläge 10m

219 kr
Frakt från 139 kr

Denna produkt har tillfälligt eller permanent utgått. Använd sökfunktionen för att hitta en annan produkt.

Microconnect artikelnr. FIB224010
Dustin artikelnr. 5010861826

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/UPC enkelläge
  • Vänster kontakttyp
    SC/UPC enkelläge
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Längd
    10 m
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Tillverkare
MicroConnect

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp
SC/UPC enkelläge
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
1
Höger kontakttyp
SC/UPC enkelläge
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
1
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer

Diverse

Färg
Gul

Mått och vikt

Längd
10 m

Service och support

Typ
25 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.