img
img
img
img
img
img

HPE X140

40 Gigabit Ethernet

16 495 kr Exkl. moms 512 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010790930
  • Tillv. art. nr.
  • JG709A

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje HPE
Modell X140
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp QSFP+ sändar/mottagarmodul
Kabel
Vänster kontakttyp MPO multiläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 40GBASE-CSR4
Max överföringsavstånd 300 m
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 40GBASE-CSR4 - MPO multi-mode
Nätverk
Länkprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 40 Gbps
Optisk våglängd 850 nm