img

HPE X125

32 995 kr 1 023 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010783855
  • Tillv. art. nr.
  • JD063B

Produktinformation

HP transceivers are designed and rigorously tested to meet the needs of critical network deployments. This product is a small form factor pluggable SFP Gigabit LH70 transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 70 km on a single-mode fiber.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare HP
Förpackad kvantitet 1
Modell X125
Produktlinje HPE
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 1000Base-LH