Microconnect Nätverkskabel

  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010736877
  • Tillv. art. nr.
  • FIB221006

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare EET Nordic
Förpackad kvantitet 1
Märke MicroConnect
Produktlinje MicroConnect
Standarder som följs OS2
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster SC/PC singelläge
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger SC/PC SingleMode
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Singlemode
Typ av nätverkskabel Nätverkskabel
Extra funktioner Halogen-free
Färg
Färg Yellow, Gul
Color
Color Yellow
Miljö Parametrar
Lägsta temperatur vid drift -40 °C
Högsta temperatur vid drift 85 °C
Mått och vikt
Längd 6 m
Längd i meter 6 m
Service och support
Service & support 25 års garanti
Service & Support 25 år