Microconnect Nätverkskabel

  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010736757
  • Tillv. art. nr.
  • FIB472003

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare EET Nordic
Förpackad kvantitet 1
Märke MicroConnect
Produktlinje MicroConnect
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster LC/UPC singelläge
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger E2000/APC SingleMode
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Singlemode
Typ av nätverkskabel Nätverkskabel
Extra funktioner Tight buffered
Mått och vikt
Längd 3 m
Längd i meter 3 m
Service och support
Service & support 25 års garanti
Service & Support 25 år