Utökade telefontider under alla helger fram till jul: Lördag och söndag 10─15

img

Direktronik Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Multimode 50/125

  • Frakt från: 139 kr
Denna produkt har utgått och kan ej beställas
  • Artikelnr.
  • 5010674419
  • Tillv. art. nr.
  • 17-0048

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster LC
Kontakttyp höger LC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM2
Cladding 50/125
Slipningstyp vänster sida UPC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Grå
Mått och vikt
Längd 20 m
Service och support
Service & support 25 års garanti