Direktronik Fiberoptisk kabel LC/UPC enkelläge SC/UPC enkelläge 3m

Direktronik Fiberoptisk kabel LC/UPC enkelläge SC/UPC enkelläge 3m

379 kr
Exkl. moms
Frakt från 139 kr
Kan skickas omgående (1 kvar)
Begränsat antal:
Direktronik artikelnr. 117-0453
Dustin artikelnr. 5010672585

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC enkelläge
  • Vänster kontakttyp
    SC/UPC enkelläge
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Längd
    3 m

Var är specifikationen, tillbehören och recensionerna?

Vi har möblerat om lite. Specifikationen, tillbehören samt recensionerna hittar du numera under våra tabbar en bit upp.

Specifikation Fiberoptisk kabel

Allmänt

Tillverkare
Direktronik

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp
SC/UPC enkelläge
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC enkelläge
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Antal fibrer
2

Diverse

Färg
Gul

Mått och vikt

Längd
3 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på