img

Direktronik Fiberoptisk kabel

ST SC Duplex Singlemode 9/125

  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010672405
  • Tillv. art. nr.
  • 17-0263

Specifikationer

Allmänt
Version OS2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster ST
Slipningstyp vänster sida UPC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger SC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ av fiberoptik Singlemode
Färg
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 3 m
Service och support
Service & support 25 års garanti