img
img

HPE X111

1 695 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010668629
  • Tillv. art. nr.
  • J9054C

Produktinformation

X111 är en SFP 100Base-FX transceiver med 100 Mbps full-duplex koppling upp till 2 km på multimode fiber.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare HP
Förpackad kvantitet 1
Modell X111
Produktlinje HPE
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 100Base-FX - LC
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll Fast Ethernet
Dataöverföringshastighet 100 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Fast Ethernet
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 100Base-FX