Direktronik Nätverkskabel

MPO multiläge Hane MPO multiläge Hane Turkos OM4 15m

1 389 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010657133
  • Tillv. art. nr.
  • 17-1105

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster MPO multiläge
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp höger MPO multiläge
Typ för högerkontakt Hane
Standarder som följs OM4
Teknik Fiberoptisk
Typ av nätverkskabel Nätverkskabel
Färg
Färg Turkos
Service och support
Service & support 1 år
Mått och vikt
Längd 15 m