Direktronik Nätverkskabel

MPO multiläge Hane MPO multiläge Hane Turkos OM3 20m

4 195 kr 130 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010657125
  • Tillv. art. nr.
  • 17-0980

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster MPO multiläge
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp höger MPO multiläge
Typ för högerkontakt Hane
Standarder som följs OM3
Teknik Fiberoptisk
Typ av nätverkskabel Nätverkskabel
Färg
Färg Turkos
Service och support
Service & support 1 år
Mått och vikt
Längd 20 m