img

Cisco 10GBASE XENPAK

65 995 kr 2 047 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
Notera att denna produkt är en beställningsvara och kan därför inte returneras. Beställningen av produkten kan inte annulleras efter det att du har bekräftat din beställning. Du kan läsa mer i våra handelsvillkor, avsnitt 7.
  • Artikelnr.
  • 5010645786
  • Tillv. art. nr.
  • XENPAK-10GB-ER+=

Produktinformation

Cisco 10GBASE XENPAK modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Cisco
Förpackad kvantitet 1
Modell 10GBASE XENPAK
Produktlinje Cisco
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp XENPAK-mottagar/sändarmodul
General
Device Type XENPAK transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 10GBase-ER - SC single mode x 2
Temperatur vid drift
Lägsta temperatur vid drift 0 °C
Högsta temperatur vid drift 40 °C
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 10000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3ae
Network & Communication
Data Link Protocol 10 Gigabit Ethernet
Networking / Features Digital Optical Monitoring (DOM) support
Mått och vikt
Yttermått bredd 3.6 cm
Yttermått djup 12.1 cm
Yttermått höjd 1.8 cm
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 10GBase-ER