img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC LC Duplex Multimode 50/125

259 kr
  • Lagerstatus: Skickas omgående 6 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010600093
  • Tillv. art. nr.
  • LCLC-62

Produktinformation

DELTACO fiberkablage, LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster LC
Kontakttyp höger LC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM3
Cladding 50/125
Slipningstyp vänster sida PC
Slipningstyp höger sida PC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Ljusgrön
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti
Mått och vikt
Längd 2 m