img

Allied Telesis AT-2801FX/SC

2 195 kr Exkl. moms 68 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • Frakt från: 139 kr
Denna produkt har utgått och kan ej beställas
  • Artikelnr.
  • 5010465746
  • Tillv. art. nr.
  • AT-2801FX/SC-001

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Allied Telesis
Gränssnittstyp (buss) PC-knapp
Nätverkstyp Nätverksadapter
Enhetstyp Network adapter
Expansion/Anslutning
Anslutningar 1 x 100Base-FX - SC multi-mode x 2
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Transportprotokoll TCP/IP, IPX/SPX
Datalänkprotokoll Fast Ethernet, Ethernet
Nätverksfunktioner Full duplex capability, wake on LAN (WOL)
Kompatibel standard IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 10Base-F (SC), Ethernet 100Base-FX
Antal portar 1
General
Form Factor Plug-in module