img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Multimode 50/125

  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010374333
  • Tillv. art. nr.
  • LCSC-515

Produktinformation

Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m

Specifikationer

Allmänt
Version OM2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 50/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster LC
Slipningstyp vänster sida UPC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger SC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ av fiberoptik Multimode
Färg
Färg Orange
Mått och vikt
Längd 15 m
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti