img
img

HPE SFP+ sändar/mottagarmodul

Tillförlitlig och kompatibel transceiver med SFP+

2 229 kr Exkl. moms 69 kr/mån (Vid hyra 36 månader)
  • 1 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010372291
  • Tillv. art. nr.
  • 455883-B21

Produktinformation

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor for single-mode or multi-mode fibers.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Hewlett Packard Enterprise
Produktlinje HPE
Förpackad kvantitet 1
SFP-modul
Max överföringsavstånd 300 m
Nätverk
Överföringshastighet 10 Gbps
Få förtur till Black Friday