img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC SC Duplex Multimode 50/125

  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010369658
  • Tillv. art. nr.
  • LCSC-510

Produktinformation

Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m

Specifikationer

Allmänt
Version OM2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 50/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster LC
Slipningstyp vänster sida PC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger SC
Slipningstyp höger sida PC
Typ av fiberoptik Multimode
Färg
Färg Orange
Mått och vikt
Längd 10 m
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti