img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC MT-RJ Duplex Multimode 50/125

  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010310280
  • Tillv. art. nr.
  • FIB432005

Specifikationer

Allmänt
Version OM3
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 50/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster LC
Slipningstyp vänster sida UPC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger MT-RJ
Slipningstyp höger sida UPC
Typ av fiberoptik Multimode
Färg
Färg Havsblå
Mått och vikt
Längd 5 m
Service och support
Service & support 25 års garanti