img

Microconnect Fiberoptisk kabel

MT-RJ/PC-multiläge LC/PC-multiläge OM1 5m

  • Beställningsvara
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010310231
  • Tillv. art. nr.
  • FIB430005

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare MicroConnect
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Multimode
Mantelmaterial Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp LC/PC-multiläge
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp MT-RJ/PC-multiläge
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 1
Kärna / höljets diameter 62,5/125 mikron
Standarder som följs OM1
Diverse
Färg Orange
Mått och vikt
Längd 5 m
Service och support
Typ 25 års garanti