Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC LC/PC OS2 10m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC LC/PC OS2 10m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC LC/PC OS2 10m
Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC LC/PC OS2 10m

Deltaco Fiberoptisk kabel SC/PC LC/PC OS2 10m

Denna produkt är tillfälligt slut eller har permanent utgått. Se tillbehör till produkten längre ner på sidan.

Visa tillbehör
Deltaco artikelnr. LCSC-10S
Dustin artikelnr. 5010068032

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/PC
  • Vänster kontakttyp
    LC/PC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    10 m
DELTACO fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10m.
Deltaco

Deltaco

Deltaco är ett svenskt företag som är väldigt stora när det kommer till tillbehör av olika typer. Företagets första produkter var kablar som de importerade från Taiwan men under åren så har de utökat sortimentet rejält. Grundtanken är dock densamma, högkvalitativa tillbehör till väldigt bra priser. Letar du därför en sladd, ett portabelt batteri, en mus eller något annat tillbehör så är Deltaco alltid ett säkert val.
Se mer från Deltaco

Specifikation Fiberoptisk kabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/PC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/PC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2

Mått och vikt

Längd
10 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Fiberoptisk kabel

Andra kunder tittade även på