img

Deltaco Fiberoptisk kabel

SC SC Duplex Multimode 62,5/125

245 kr
  • Lagerstatus: Skickas omgående 1 kvar
  • Frakt från: 139 kr
  • Artikelnr.
  • 5010006567
  • Tillv. art. nr.
  • FB-53

Specifikationer

Allmänt
Kontakttyp vänster SC
Kontakttyp höger SC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstyp vänster sida PC
Slipningstyp höger sida PC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Orange
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti
Mått och vikt
Längd 3 m