Fyndvaror - Nätverk (13)
Cisco Aironet 2702e Controller-based #Demo
Dataöverföringshastighet 450 Mbps
Frekvensband 2.4 GHz, 5 GHz
Trådlösa protokoll 802.11 a/b/g/n/ac
4 769:- 148 kr/mån
1 kvar
Cisco Aironet 1832I #Demo
Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
2 659:- 82 kr/mån
1 kvar
D-Link DAP-2553 Wireless N600 Dual-Band PoE Access Point #Demo
Dataöverföringshastighet 300 Mbps
Frekvensband 2.4 GHz, 5 GHz
Trådlösa protokoll 802.11 b/g/n
599:-
1 kvar
D-Link DMC-515SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
Kontakttyp vänster RJ-45
Kontakttyp höger SC-läge SingleMode
859:-
1 kvar
Ubiquiti Powerbridgem5 Built-In Panel Antenna #Demo
Dataöverföringshastighet 300 Mbps
Frekvensband 5 GHz
Trådlösa protokoll 802.11 a/n
2 209:- 68 kr/mån
1 kvar
539:-
1 kvar
TP-Link Tl-WPA7510 Av1000 - AC Wi-FI Kit #Demo 1000Mbps
Antal portar 1
Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
Powerline kit Ja
Strömuttag Nej
539:-
1 kvar
Zyxel GS2210-24HP #Demo
Antal portar 24
SFP Standard Combo SFP
Fläkt Ja
4 449:- 138 kr/mån
1 kvar
Zyxel ES1100-16P Switch 16 Port Unmanaged #Demo
Antal portar 16
SFP Standard Nej
Fläkt Ja
989:-
1 kvar
1 089:-
1 kvar