SFP & GBIC

Filter

kr
kr
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
Artikelnr. 5011021771 Tillv. art. nr. UACC-OM-SM-1G-S-2
  • Tillverkare Ubiquiti
  • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
35 kvar
395 krExkl. moms
Ubiquiti UDC-2 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 2M
Artikelnr. 5011079013 Tillv. art. nr. UDC-2
    9 kvar
    345 krExkl. moms

    Visar 2 av 2 produkter