TP-Link MC200CM Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
Fiberkonveterare med SC-anslutningar för multimodefiber
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
445:-
7 kvar
Ubiquiti U Fiber UF-AE Fibermediekonverterare SFP+ RJ-45
Fiberkonverterare med SFP som drivs av PoE
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Vänster kontakttyp SFP+
Höger kontakttyp RJ-45
Nyhet 479:-
Etherwan EMC400 Fibermediakonverterarchassi DIN
Mediachassi med DIN-montering för fyra enheter
Tillverkare EtherWAN
Antal installerade moduler 0
Antal moduler som stöds 4
Nyhet 2 695:-
Allied Telesis AT-PC2000/SP Fibermediekonverterare SFP (mini-GBIC) RJ-45
Fibermediekoverterare med PoE+
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp SFP (mini-GBIC)
2 695:-
Allied Telesis AT-PC2000/LC Fibermediekonverterare SFP (mini-GBIC) RJ-45
Fibermediekoverterare med PoE+
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp SFP (mini-GBIC)
2 895:-