Fiberoptiska kablar

Fiberoptiska kablar möjliggör tillförlitlig och blixtsnabb överföring av stora datamängder. Dessa fiberkablar transporterar data med hjälp av laserljus nästan lika snabbt som ljus över nätverket. Att skicka filer via fiberoptiska kablar är lika snabbt som att ta emot dem. Även över längre avstånd.

Planerar du att köpa fiberoptiska kablar? Hos Dustin hittar du ett brett sortiment av optiska fiberkablar, från singlemode till multimode och från LC/UPC till SC/APC. Beställ optiska fiberkablar till ditt företags fiberoptiska nätverk och upplev fördelarna.

Filter

kr
kr
Direktronik Fiberoptisk kabel

Direktronik

Fiberoptisk kabel

Artikelnr. 5010674612 Tillv. art. nr. 117-0630
    4 kvar
    129 krExkl. moms
    Direktronik Lc-lc Multimode 50/125 Om4 Duplex Yd 2.0Mm 1.5M

    Direktronik

    Lc-lc Multimode 50/125 Om4 Duplex Yd 2.0Mm 1.5M

    Artikelnr. 5011315505 Tillv. art. nr. 20103059
      28 kvar
      265 krExkl. moms
      Direktronik Fiberoptisk kabel

      Direktronik

      Fiberoptisk kabel

      Artikelnr. 5010674454 Tillv. art. nr. 117-1600
        20 kvar
        359 krExkl. moms
        Direktronik Fiberoptisk Kabel

        Direktronik

        Fiberoptisk Kabel

        Artikelnr. 5010674455 Tillv. art. nr. 117-1602
          10 kvar
          369 krExkl. moms
          Direktronik Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm 2m SC SC OS2

          Direktronik

          Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm 2m SC SC OS2

          Artikelnr. 5011191400 Tillv. art. nr. 117-2352
          • Anslutning 1 SC
          • Anslutning 2 SC
          • Typ av fiberoptik OS2
          • Kontaktens poleringstyp APC
          3 kvar
          219 krExkl. moms
          Direktronik Fiberoptisk kabel 7m SC LC OM1

          Direktronik

          Fiberoptisk kabel 7m SC LC OM1

          Artikelnr. 5010672424 Tillv. art. nr. 117-0026
          • Anslutning 1 SC
          • Anslutning 2 LC
          • Typ av fiberoptik OM1
          • Kontaktens poleringstyp UPC
          9 kvar
          489 krExkl. moms
          Direktronik Fiberoptisk kabel

          Direktronik

          Fiberoptisk kabel

          Artikelnr. 5010674263 Tillv. art. nr. 117-0424
            1 kvar
            179 krExkl. moms
            Direktronik Fiberoptisk kabel

            Direktronik

            Fiberoptisk kabel

            Artikelnr. 5010674456 Tillv. art. nr. 117-1604
              37 kvar
              399 krExkl. moms
              Direktronik Fiberoptisk kabel

              Direktronik

              Fiberoptisk kabel

              Artikelnr. 5010674208 Tillv. art. nr. 117-0251
                1 kvar
                359 krExkl. moms
                Direktronik Fiberoptisk kabel 0.5m LC LC OS2

                Direktronik

                Fiberoptisk kabel 0.5m LC LC OS2

                Artikelnr. 5010674595 Tillv. art. nr. 117-0012
                • Anslutning 1 LC
                • Anslutning 2 LC
                • Typ av fiberoptik OS2
                • Kontaktens poleringstyp UPC
                2 kvar
                329 krExkl. moms
                Direktronik Fiberoptisk kabel

                Direktronik

                Fiberoptisk kabel

                Artikelnr. 5010674391 Tillv. art. nr. 117-0075
                  1 kvar
                  379 krExkl. moms

                  Visar 11 av 11 produkter