Microconnect
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 2m
Längd 2, 2 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
229:-
Microconnect USB-C Adapter 24-stifts USB-C Hane 15 pin HD D-Sub (HD-15) 19-stifts HDMI typ A 20-stifts DisplayPort 24+1 pin digital DVI Hona
Kontakttyp vänster 24-stifts USB-C
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 1
Kontakttyp höger 15 pin HD D-Sub (HD-15), 19-stifts HDMI typ A, 20-stifts DisplayPort, 24+1 pin digital DVI
745:-
7 kvar
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimode 62,5/125 1m
Längd 1, 1 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
209:-
5 kvar
Microconnect Adapter 15-pin HD D-Sub (HD-15) 4-stifts USB typ A (endast ström) Minitelefon 3,5 mm Hane 19-stifts HDMI typ A Hona
Kontakttyp vänster 15-pin HD D-Sub (HD-15), 4-stifts USB typ A (endast ström), Minitelefon 3,5 mm
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 3
Kontakttyp höger 19-stifts HDMI typ A
459:-
6 kvar
Microconnect Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 50/125 1.5m
Längd 1.5, 1.5 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
299:-
Microconnect Strömkabel Ström IEC 60320 C15 Ström IEC 60320 C14 1.5m
Typ av kabel Strömkabel
Vänster kontakttyp Ström IEC 60320 C15
Höger kontakttyp Ström IEC 60320 C14
Längd 1.5 m
119:-
10 kvar
Microconnect Adapter RJ-45 Hona RJ-45 Hona
När du behöver förlänga CAT 6
Kontakttyp vänster RJ-45
Typ för vänster kontakt Hona
Antal vänsterkontakter 1
Kontakttyp höger RJ-45
79:-
+100 kvar
Microconnect USB Type C - USB 3.0 Type A 2m - Black 9-stifts USB typ A Hane 24-stifts USB-C Hane 2m
Typ av kabel USB typ C-kabel
Vänster kontakttyp 9-stifts USB typ A
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 24-stifts USB-C
205:-
51 kvar
Microconnect Sftp CAT.6 Shielded Lszh RJ45 20m - Red RJ-45 RJ-45 CAT 6a 20m Röd
Typ av nätverkskabel Nätverkskabel
Vänster kontakttyp RJ-45
Höger kontakttyp RJ-45
Kategori CAT 6a
495:-
Microconnect Kabel För Video / Ljud 19-stifts mini-HDMI typ C Hane 19-stifts mini-HDMI typ C Hane 2m
Typ av kabel HDMI-kabel
Vänster kontakttyp 19-stifts mini-HDMI typ C
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 19-stifts mini-HDMI typ C
119:-
3 kvar
Microconnect USB cable 24-stifts USB-C Hane 24-stifts USB-C Hona 1m
Typ av kabel USB typ C-förlängningskabel
Vänster kontakttyp 24-stifts USB-C
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 24-stifts USB-C
165:-
43 kvar
Microconnect Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 1m
Längd 1, 1 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
209:-
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Singlemode 9/125 2m
Längd 2, 2 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
299:-
14 kvar
Microconnect USB-Förlängningskabel 4-stifts USB typ A Hane 4-stifts USB typ A Hona 5m
Typ av kabel USB-förlängningskabel
Vänster kontakttyp 4-stifts USB typ A
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 4-stifts USB typ A
129:-
19 kvar
Microconnect extern SAS-kabel 26-pin 4x skärmad Mini MultiLane SAS (SFF-8088) Hane 4 x InfiniBand (SFF-8470) Hane 2m
Vänster kontakttyp 26-pin 4x skärmad Mini MultiLane SAS (SFF-8088)
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 4 x InfiniBand (SFF-8470)
Typ av högerkontakt Hane
1 349:-
Microconnect Power Cord Notebook Ström IEC 60320 C5 Ström IEC 60320 C14 1.8m
Typ av kabel Strömkabel
Vänster kontakttyp Ström IEC 60320 C5
Höger kontakttyp Ström IEC 60320 C14
Längd 1.8 m
119:-
3 kvar
Microconnect Strömkabel Ström IEC 60320 C14 Ström IEC 60320 C19 2m
Typ av kabel Strömkabel
Vänster kontakttyp Ström IEC 60320 C14
Höger kontakttyp Ström IEC 60320 C19
Längd 2 m
119:-
Microconnect Kabelhanteringskardborrerem
Tillverkare EET Nordic
Produkttyp Kardborrband
Längd 10 m
229:-
8 kvar
Microconnect VGA-/ljudkabel 15-pin HD D-Sub (HD-15) Minitelefon 3,5 mm Hane 15-pin HD D-Sub (HD-15) Minitelefon 3,5 mm Hane 7m
Typ av kabel VGA-kabel
Vänster kontakttyp 15-pin HD D-Sub (HD-15), Minitelefon 3,5 mm
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 15-pin HD D-Sub (HD-15), Minitelefon 3,5 mm
339:-
6 kvar