Microconnect
Microconnect Nätverkskabel RJ-45 RJ-45 CAT 5e 1m Grå
Typ av nätverkskabel Nätverkskabel
Vänster kontakttyp RJ-45
Höger kontakttyp RJ-45
Kategori CAT 5e
89:-
23 kvar
99:-
12 kvar
Microconnect Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 25m
Längd 25, 25 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
499:-
Microconnect USB Cable 3.1 9-stifts USB typ A Hane 24-stifts USB-C Hane 1m
Typ av kabel USB typ C-kabel
Vänster kontakttyp 9-stifts USB typ A
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 24-stifts USB-C
189:-
78 kvar
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Multimode 62,5/125 1m
Längd 1, 1 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
199:-
23 kvar
Microconnect Active USB 3.0 Extension 9-stifts USB typ A Hane 9-stifts USB typ A Hona 10m
Vänster kontakttyp 9-stifts USB typ A
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 9-stifts USB typ A
Typ av högerkontakt Hona
745:-
Microconnect Adapter RJ-45 Hona RJ-45 Hona
När du behöver förlänga CAT 6
Kontakttyp vänster RJ-45
Typ för vänster kontakt Hona
Antal vänsterkontakter 1
Kontakttyp höger RJ-45
69:-
60 kvar
Microconnect Adapter 15-pin HD D-Sub (HD-15) 4-stifts USB typ A (endast ström) Minitelefon 3,5 mm Hane 19-stifts HDMI typ A Hona
Kontakttyp vänster 15-pin HD D-Sub (HD-15), 4-stifts USB typ A (endast ström), Minitelefon 3,5 mm
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 3
Kontakttyp höger 19-stifts HDMI typ A
429:-
Microconnect DisplayPort 1.4 20-stifts DisplayPort Hane 20-stifts DisplayPort Hane 3m
Typ av kabel DisplayPort-kabel
Vänster kontakttyp 20-stifts DisplayPort
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 20-stifts DisplayPort
225:-
32 kvar
Microconnect USB-Förlängningskabel 4-stifts USB typ A Hane 4-stifts USB typ A Hona 5m
Typ av kabel USB-förlängningskabel
Vänster kontakttyp 4-stifts USB typ A
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 4-stifts USB typ A
119:-
39 kvar
Microconnect USB Type C - USB 3.0 Type A 2m - Black 9-stifts USB typ A Hane 24-stifts USB-C Hane 2m Svart
Typ av kabel USB typ C-kabel
Vänster kontakttyp 9-stifts USB typ A
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 24-stifts USB-C
205:-
55 kvar
Microconnect VGA-/ljudkabel 15-pin HD D-Sub (HD-15) Minitelefon 3,5 mm Hane 15-pin HD D-Sub (HD-15) Minitelefon 3,5 mm Hane 7m
Typ av kabel VGA-kabel
Vänster kontakttyp 15-pin HD D-Sub (HD-15), Minitelefon 3,5 mm
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 15-pin HD D-Sub (HD-15), Minitelefon 3,5 mm
319:-
7 kvar
Microconnect Fiberoptisk kabel LC SC Duplex Singlemode 9/125 1m
Längd 1, 1 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger SC, SC
Duplex/Simplex Duplex
249:-
10 kvar
Microconnect USB-C Adapter 24-stifts USB-C Hane 15 pin HD D-Sub (HD-15) 19-stifts HDMI typ A 20-stifts DisplayPort 24+1 pin digital DVI Hona
Kontakttyp vänster 24-stifts USB-C
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 1
Kontakttyp höger 15 pin HD D-Sub (HD-15), 19-stifts HDMI typ A, 20-stifts DisplayPort, 24+1 pin digital DVI
695:-
1 kvar
Microconnect VGA-/ljudkabel 15 pin HD D-Sub (HD-15) Minitelefon 3,5 mm Hane 15 pin HD D-Sub (HD-15) Minitelefon 3,5 mm Hane 10m
Typ av kabel VGA-kabel
Vänster kontakttyp 15 pin HD D-Sub (HD-15), Minitelefon 3,5 mm
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 15 pin HD D-Sub (HD-15), Minitelefon 3,5 mm
369:-
12 kvar
345:-
4 kvar
Microconnect Kabel För Video / Ljud 19-stifts mini-HDMI typ C Hane 19-stifts mini-HDMI typ C Hane 2m
Typ av kabel HDMI-kabel
Vänster kontakttyp 19-stifts mini-HDMI typ C
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 19-stifts mini-HDMI typ C
119:-
3 kvar
Microconnect Fiberoptisk Kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 2m
Längd 2, 2 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
219:-
Microconnect Mini DP - Displayport 1.4 Mini DisplayPort Hane 20-stifts DisplayPort Hane 2m
Vänster kontakttyp Mini DisplayPort
Typ av vänster kontakt Hane
Höger kontakttyp 20-stifts DisplayPort
Typ av högerkontakt Hane
235:-