DirekTronik
Direktronik PoE+ Switch
5-portars PoE+ switch med smart montering
Tillverkare Direktronik
Nätverksportar 5
Formfaktor Skrivbordsmodell, Takmonterbar, Väggmonterbar
Manageringsbar Nej
1 295:-
4 kvar
Direktronik 33-4744 Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
Smidig fiberkonverterare som också har inbyggd switch
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
895:-
6 kvar
Direktronik Cisco Sfp-Ge-L
Tillverkare Direktronik
345:-
Direktronik Serverlift SL-350X
Manuell truck för datahallen
119 900:-
895:-
6 kvar
Direktronik CableMaster 800
Professionell felsökning med diagnostik
Tillverkare Direktronik
Testmedia Koppar
Anslutningar F-kontakt, RJ-45
9 195:-
Direktronik LAN Field Kit
Smidigt kit med verktyg för datainstallation på hobbynivå
Tillverkare Direktronik
Testmedia Koppar
Anslutningar RJ-11, RJ-12, RJ-45
345:-
8 kvar
Direktronik Fiberoptisk Kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 2m
Längd 2, 2 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
219:-
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 3m
Längd 3, 3 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
249:-
Direktronik Grenuttag för rack 7st Ström CEE 7/4
Grenuttag för rack med amperemätare
Tillverkare Direktronik
Stativstorlek 19"
Höjd (U-format) 1
Antal utkontakter 7 st
945:-
Direktronik HP Networking J4859c
Tillverkare Direktronik
345:-
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 7m
Längd 7, 7 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
289:-
Direktronik Fiberoptisk Kabel LC LC Duplex Multimode 50/125 1m
Längd 1, 1 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
259:-
26 kvar
Direktronik Klibbmatta 30 ark 66X115
Tillverkare Direktronik
Användningsområde Dammreducering
Lämplig miljö Forskningsrum, Laboratorier, Operationssalar, Datahallar
Färg Transparent
299:-
1 kvar
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 10m
Längd 10, 10 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
319:-
Direktronik 33-4743 Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
Smidig fiberkonverterare som också har inbyggd switch
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
945:-
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 62,5/125 5m
Längd 5, 5 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
269:-
Direktronik HP Networking J4859c
Tillverkare Direktronik
265:-