DirekTronik
Direktronik 33-4744 Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
Smidig fiberkonverterare som också har inbyggd switch
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
745:-
6 kvar
Direktronik Cisco Sfp-Ge-L
Tillverkare Direktronik
345:-
Direktronik Xkeys Xk24 Desktop 24 Keys
Programmerbart tangentbord med valbar bakgrundsbelysning
2 195:-
6 kvar
Direktronik USB-Hub 7-Ports USB 3.0 USB Hubb
Undertyp USB
Typ Hubb
Antal portar 7
Gränssnitt 7 x USB 3.0 Type A
1 169:-
1 kvar
895:-
Direktronik DIREKTRONIK DP - DP HYBRID CABLE 20M 20-stifts DisplayPort Hona 20-stifts DisplayPort Hona 20m
Typ av kabel DisplayPort-förlängningskabel
Vänster kontakttyp 20-stifts DisplayPort
Typ av vänster kontakt Hona
Höger kontakttyp 20-stifts DisplayPort
4 309:-
Direktronik Klibbmatta 30 ark 66x115cm
Tillverkare Direktronik
Användningsområde Dammreducering
Lämplig miljö Forskningsrum, Laboratorier, Operationssalar, Datahallar
Färg Transparent
299:-
Direktronik LAN Field Kit
Smidigt kit med verktyg för datainstallation på hobbynivå
Tillverkare Direktronik
Testmedia Koppar
Anslutningar RJ-11, RJ-12, RJ-45
345:-
25 kvar
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 50/125 2m
Längd 2, 2 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
309:-
12 kvar
Direktronik Rackstuds 100-pack
Rackstuds - det nya effektiva sättet att montera utrustning i rack, skåp och stativ
Tillverkare Direktronik
Produkttyp Fästsats för rack
Förpackad kvantitet 100
495:-
9 kvar
Direktronik Felfinnare Fiber 15 KM
Lättanvänt och fältmässigt instrument som avslöjar problemområden
Tillverkare Direktronik
Testmedia Fiber
Anslutningar FC, LC, SC, ST
1 847:-
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 50/125 15m
Längd 15, 15 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
395:-
Direktronik Temperature/Power Guard SMS
Flexibel och enkel temperaturkontroll
Tillverkare Direktronik
Min temperatur -10
Max temperatur 50
Protokollstandard SMS
645:-
13 kvar
Direktronik Fiberoptisk Kabel LC LC Duplex Multimode 50/125 1m
Längd 1, 1 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
279:-
7 kvar
Direktronik Industrial USB 2.0 Hub USB Hubb
Undertyp USB
Typ Hubb
Gränssnitt 1 x USB 2.0 Type B, 7 x USB 2.0 Type A
619:-
1 kvar
Direktronik USB 2.0 Extension Over CAT6 100m Max 4-stifts USB typ B RJ-45 Hona 4-stifts USB typ A RJ-45 Hona
Kontakttyp vänster 4-stifts USB typ B, RJ-45
Typ för vänster kontakt Hona
Antal vänsterkontakter 2
Kontakttyp höger 4-stifts USB typ A, RJ-45
4 095:-
Direktronik CableMaster 800
Professionell felsökning med diagnostik
Tillverkare Direktronik
Testmedia Koppar
Anslutningar F-kontakt, RJ-45
9 495:-
Direktronik Fiberoptisk kabel LC LC Duplex Multimode 50/125 0.5m
Längd 0.5, 0.5 m
Kontakttyp vänster LC, LC
Kontakttyp höger LC, LC
Duplex/Simplex Duplex
269:-
20 kvar